top of page

ABN Turchia

GUARDA IL LIVE SHOW IN LINGUA TURCA OGNI VENERDÌ 12:00 EST

Mezmur 91

 

1 Yüce Olan'ın sığınağında oturan, Allah'ın gölgesinde kalacak.[a] 2 RAB için diyeceğim ki, “O benim sığınağım, kalemdir. güvendiğim Allahım.” 3 Elbette sizi kurtaracaktır. avcı tuzağından ve ölümcül vebadan. 4 Seni tüyleriyle örtecek, ve onun kanatları altında sığınacak yer bulacaksın; onun sadakati senin kalkanın ve surun olacak. 5 Gecenin dehşetinden korkmayacaksın, ne de gündüz uçan ok, 6 ne de karanlıkta dolaşan veba, ne de öğle vakti yok eden veba. 7 Yanına bin kişi düşebilir, sağ elinde on bin, ama sana yaklaşmayacak. 8 Sadece gözlerinle gözlemleyeceksin ve kötülerin cezasını görün. 9 "Rab sığınağımdır" derseniz, ve En Yüksek'i mesken edinirsin, 10 Sana zarar gelmez, Çadırınızın yanına hiçbir felaket yaklaşmayacak. 11 Çünkü meleklerine seninle ilgili emir verecek. seni her şekilde korumak için; 12 seni elleri üzerinde kaldıracaklar, Ayağınızı taşa çarpmayasınız diye. 13 Aslanın ve kobranın üzerine basacaksın; büyük aslanı ve yılanı çiğneyeceksin. 14 RAB, "Beni sevdiği için onu kurtaracağım" diyor. Adımı bildiği için onu koruyacağım. 15 Beni çağıracak, ben de ona cevap vereceğim; sıkıntıda yanında olurum Onu teslim edeceğim ve onurlandıracağım. 16 Uzun yaşamla onu doyuracağım. ve ona kurtuluşumu göster.”

Linktree (1)_edited.jpg

 ABN La Turchia è un'estensione della rete ABNSAT, che lavora per portare il 

La fede cristiana e la luce di Gesù Cristo nel mondo. Mentre espone i poteri dell'oscurità in tutto il mondo. Siamo un ministero cristiano senza scopo di lucro, aconfessionale, che diffonde il buon messaggio di Gesù Cristo attraverso la programmazione televisiva su varie piattaforme.

Turkish.png
Home: Programs

Mezmur 23

Davut'un bir mezmuru.

1 Rab benim çobanımdır, hiçbir eksiğim yok. 2 Beni yemyeşil çayırlarda yatırır, beni sakin suların yanına götürüyor, 3 ruhumu tazeliyor. O bana doğru yollarda rehberlik ediyor onun adı aşkına. 4 Yürümeme rağmen en karanlık vadi boyunca,[a] Hiçbir kötülükten korkmayacağım, çünkü sen benimlesin; oltanız ve değneğiniz, beni teselli ediyorlar 5 Benden önce sofra hazırla düşmanlarımın huzurunda. Başıma yağ sürersin; bardağım taştı. 6 Elbette iyiliğin ve sevgin beni takip edecek hayatımın tüm günleri, ve ben Rabbin evinde oturacağım sonsuza kadar.

  • Crediamo nella Sacra Scrittura come Parola di Dio, ispirata dallo Spirito Santo senza errori o errori, come guida principale per la vita sulla terra.

  • (2 Timoteo 3:16; 2 Pietro 1:20-21)

  • Crediamo che ci sia un solo Dio in tre persone, Padre Figlio e Spirito Santo, Dio eterno nell'essenza ed eguale in potenza e gloria che ha creato ogni cosa sulla terra e in cielo mediante la Sua parola eterna.

  • (2 Corinzi 13:14; Matteo 28:19, Giovanni 14:26, 15:26, Luca 3:22)

 

  • Crediamo in Cristo, nato dalla Vergine Maria, senza consenso umano e morente sulla croce e risorto il terzo giorno e seduto alla destra del Padre nella sua gloria com'era fin dal principio con il Padre e lo Spirito Santo . (Luca 1:30-35)

ABN Turchia

GUARDA IL LIVE SHOW IN LINGUA TURCA OGNI VENERDÌ 12:00 EST

Contatta abnturkey

Indirizzo di posta

Casella postale 724
Lago murato, MI 48390

Indirizzo e-mail

Numero di telefono

+1 (248)-416-1300

Grazie per l'invio!

bottom of page