top of page

ABN تركيا

شاهد العرض المباشر باللغة التركية كل يوم جمعة 12:00 مساءً بتوقيت شرق الولايات المتحدة

Mezmur 91

 

1 Yüce Olan'ın sığınağında oturan, Allah'ın gölgesinde kalacak.[a] 2 RAB için diyeceğim ki, “O benim sığınağım, kalemdir. güvendiğim Allahım.” 3 Elbette sizi kurtaracaktır. avcı tuzağından ve ölümcül vebadan. 4 Seni tüyleriyle örtecek, ve onun kanatları altında sığınacak yer bulacaksın; onun sadakati senin kalkanın ve surun olacak. 5 Gecenin dehşetinden korkmayacaksın, ne de gündüz uçan ok, 6 ne de karanlıkta dolaşan veba, ne de öğle vakti yok eden veba. 7 Yanına bin kişi düşebilir, sağ elinde on bin, ama sana yaklaşmayacak. 8 Sadece gözlerinle gözlemleyeceksin ve kötülerin cezasını görün. 9 "Rab sığınağımdır" derseniz, ve En Yüksek'i mesken edinirsin, 10 Sana zarar gelmez, Çadırınızın yanına hiçbir felaket yaklaşmayacak. 11 Çünkü meleklerine seninle ilgili emir verecek. seni her şekilde korumak için; 12 seni elleri üzerinde kaldıracaklar, Ayağınızı taşa çarpmayasınız diye. 13 Aslanın ve kobranın üzerine basacaksın; büyük aslanı ve yılanı çiğneyeceksin. 14 RAB, "Beni sevdiği için onu kurtaracağım" diyor. Adımı bildiği için onu koruyacağım. 15 Beni çağıracak, ben de ona cevap vereceğim; sıkıntıda yanında olurum Onu teslim edeceğim ve onurlandıracağım. 16 Uzun yaşamla onu doyuracağım. ve ona kurtuluşumu göster.”

Linktree (1)_edited.jpg

 ABN تركيا هي امتداد لشبكة ABNSAT ، تعمل على جلب the 

الإيمان المسيحي ونور يسوع المسيح للعالم. بينما فضح قوى الظلام في جميع أنحاء العالم. نحن خدمة مسيحية غير طائفية وغير هادفة للربح تنشر الرسالة الجيدة ليسوع المسيح من خلال البرامج التلفزيونية على منصات مختلفة.

Turkish.png
Home: Programs

Mezmur 23

Davut'un bir mezmuru.

1 Rab benim çobanımdır, hiçbir eksiğim yok. 2 Beni yemyeşil çayırlarda yatırır, beni sakin suların yanına götürüyor, 3 ruhumu tazeliyor. O bana doğru yollarda rehberlik ediyor onun adı aşkına. 4 Yürümeme rağmen en karanlık vadi boyunca,[a] Hiçbir kötülükten korkmayacağım, çünkü sen benimlesin; oltanız ve değneğiniz, beni teselli ediyorlar 5 Benden önce sofra hazırla düşmanlarımın huzurunda. Başıma yağ sürersin; bardağım taştı. 6 Elbette iyiliğin ve sevgin beni takip edecek hayatımın tüm günleri, ve ben Rabbin evinde oturacağım sonsuza kadar.

  • نحن نؤمن بالكتاب المقدس باعتباره كلمة الله ، الموحى به من الروح القدس دون أي أخطاء أو أخطاء ، باعتباره الإرشاد الأساسي للحياة على الأرض.

  • (2 تيموثاوس 3:16 ؛ 2 بطرس 1: 20-21)

  • نؤمن بوجود إله واحد في ثلاثة أقانيم ، الآب والابن والروح القدس ، الإله الأبدي في الجوهر ومتساوي القوة والمجد الذي خلق كل شيء على الأرض وفي السماء بكلمته الأبدية.

  • (2 كورنثوس 13:14 ؛ متى 28:19 ، يوحنا 14:26 ، 15:26 ، لوقا 3:22)

 

  • نؤمن بالمسيح المولود من العذراء مريم بدون موافقة بشر ونموت على الصليب ونقيم في اليوم الثالث ونجلس عن يمين الآب في مجده كما كان منذ البداية مع الآب والروح القدس. . (لوقا 1: 30-35)

ABN تركيا

شاهد العرض المباشر باللغة التركية كل يوم جمعة 12:00 مساءً بتوقيت شرق الولايات المتحدة

الاتصال abnturkey

عنوان البريد

صندوق بريد 724
وولد ليك ، MI 48390

عنوان البريد الالكترونى

رقم الهاتف

+1 (248) -416-1300

شكرا للتقديم!

bottom of page